Loģistikas pakalpojumu komplekss kravas pārvadājumiem pa Eiropu, no Eiropas uz Krieviju. Auto, avio un jūras pārvadājumi. Kravas apstrāde un noformēšana ostā, muitas noliktavas pakalpojumi.
LV: +371 67293008
     
 

Specializācija

Kompānijas specializācija ir loģistikas pakalpojumu komplekss, pārvadājot kravas pa Eiropu un no Eiropas uz Krieviju, kā arī jūras pārvadājumi, kravas apstrāde un kravas noformēšanas ostā, muitas noliktavas pakalpojumi.

 

Kravas pārvadājuma laikā tiek pievērsta paaugstināta uzmanības sekojošiem momentiem:

 

 • Auto transporta un pārvadājamās kravas atbilstībai, pēc celtspējas, temperatūras režīma un tehniskā stāvokļa rādītājiem;
   
 • Atbilstošajai kravas iekraušanai un nostiprināšanai, kas izslēdz kravas spontāno pārvietošanos mašīnā un kravas bojājumu zem pašas svara;
   
 • Drošības nodrošināšanai un bojājumu risku minimizēšanai kā arī tam, lai krava netiktu nozaudēta pārvadājuma laikā;
   
 • Korektai dokumentu noformēšanai konkrētajai kravai;
   

Savlaicīgai auto transporta padošanai iekraušanās un izkraušanās vietās. Kompānijas „Avantex ” loģistikas speciālisti seko tam, lai auto vadītājs izpildītu visas savas saistības kravas piegādes laikā, kā arī atseko transporta pārvietošanos noteiktajā maršrutā, sniedzot konsultatīvo atbalstu un operatīvi reaģē uz situācijas izmaiņām.