Loģistikas pakalpojumu komplekss kravas pārvadājumiem pa Eiropu, no Eiropas uz Krieviju. Auto, avio un jūras pārvadājumi. Kravas apstrāde un noformēšana ostā, muitas noliktavas pakalpojumi.
LV: +371 67293008
     
 

Auto pārvadājumi

Kompānijai “Avantex” ir ļoti bagāta starptautisko auto pārvadājumu pieredze. Mums nav prioritāru virzienu. Mūsu prioritātes nosaka mūsu klienti, mēs vienmēr esam gatavi nodrošināt augstu pārvadājuma kvalitāti un maksimāli īsus piegādes termiņus, piedāvājot konkurētspējīgas cenas. Viss augstākminētais ir īstenojams ņemot vērā mūsu veiksmīgu ilgtermiņa sadarbību ar Baltijas un ārvalstu labākajiem auto pārvadātājiem. Mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi piedāvāt visizdevīgākos risinājumus autopārvadājumu loģistikas sfērā, kas palīdz jūtami minimizēt mūsu klientu līdzekļus. Mēs sniedzam arī kravu apdrošināšanas pakalpojumus, ja tas ir nepieciešams.

 

Transports

Kompānijai “Avantex” ir savs kravas automašīnu parks. Standarta sakabes, bīstamo kravu pārvadāšanas aprīkojums un konteineru vedēji mūsu klientu kravu pārvadāšanai no Rīgas ostas uz Krieviju. Pie mums strādā kvalificēti auto vadītāji ar ilggadēju darba pieredzi un bīstamo kravu pārvadāšanas atļaujām.
 

Bīstamās kravas

“Avantex” nodarbojas ar bīstamo (visu ADR klašu) kravu pārvadāšanu. Mūsu speciālisti vienmēr Jums piedāvās optimālu Jūsu kravas piegādes iespēju par saprātīgu cenu.